برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
مسترگیمرز: قیمت PS5 ممکن است به زودی مشخص شود

مسترگیمرز: قیمت PS5 ممکن است به زودی مشخص شود

می دونستین که قیمت PS5 ممکن است به زودی مشخص شود .

به نقل از مسترگیمرز مرجع بازی ها :

دیروز صفحه پیش خرید PS5 در فروشگاه آمازون ساخته شد ولی هیچ گزینه ای برای خرید وجود نداره و هیچ اطلاعاتی از تاریخ انتشار هم نداره. اما طبق یکسری شایعات قیمت PS5 ممکن است به زودی مشخص شود . قیمت PS5 و تاریخ انتشار هنوز به صورت یک راز هستن اما ما میتونیم چیز هایی رو حدس بزنیم.

یک کاربر توییتر که به گذاشتن پست های خبری و شایعات معروف هست گفته بود که پیش خرید از امروز شروع میشه. یک کاربر توئیتر دیگه هم گفته بود که پیش فروش از امروز ساعت ۱۲:۳۰ به وقت PT قرار هست که پیش فروش شروع بشه و همچنین گفته بود که قیمت PS5 هم مشخص میشه و به ماه ها شایعه خاتمه داده میشه.

این ها شایعاتی هست که هنوز تایید رارد نشدن ولی این دو کاربر توئیتر همواره خبرهایی رو لو دادن که بیشتر اوقات به حقیقت پیوستن.البته هردو امروز رو به عنوان روز پیش فروش در نظر گرفته بودند که خب هنوز تمام نشده و ممکنه حرفشون درست باشه.

 

آیا این شایعات معتبر هستن؟

خب توصیه ما این هست که به این شایعات خیلی توجه نکنید و منتظر اعلام رسمی شرکت سونی باشیم. حتی اگر این شایعات هم درست باشن باز هم سونی نشون داده که شرکت انعطاف چذیری هست و هر لحظهممکنه در برنامه هاش تغییر ایجاد کنه که قبلا این کار رو هم کرده مثل کنفرانس ماه ژوئن که اون رو به تعویق انداخت.

به طور مشابه، منبع قیمت و شایعه انتشار دقیقا یک منبع ثابت نیست: تام هندرسون از ViralJunkie ادعا می‌کنه که  در تاریخ ۲۰ نوامبر قیمت کنسول  ۴۹۹ دلار اعلام میشه.
در هر صورت ما تا آخر امروز میتونیم منتظر بشیم که آیا سونی قیمت رو اعلام میکنه یا خیر. اگر این اتفاق بیافته که عالی هستش و اگر نه، فقط یکی دو روز بیشتر طول نمیکشه که فاش کننده دیگه ای ادعا می‌کنه تاریخ انتشار و قیمت رو میدونه و به احتمال زیاد هم غلط هستن و این چرخه تکرار میشه.
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

بالا  اپلیکیشن
اپلیکیشن